.

איך לעצור את הזדקנות העור, לרפא את המפרקים שלך, ליצור אנרגיה של גיל הנעורים, לתקן את מערכת העיכול  ולהרוג את שומן הבטן  שלך ומהר!


וגם חדש:
תוכנית התזונה האישית שלך


 ג'ניה רומסקי - מומחה לתזונה והרזיה
מוסמך ובלש  דיאטה  מטעם אונ' תל אביב 


האמת המפחידה היא שרבים מהמזונות שנכנסים לגוף שלך על בסיס קבוע מאיצים את תהליכי ההזדקנות בגוף שלך, אבל הגיע הזמן שאגלה לך איך לעצור ואף להפוך את תהליך ההזדקנות ...

והיופי הוא?
שכל מה שצריך לעשות הוא להתמקד במזונות שמשפרים את חיי הנעורים שלך, עשבי תיבול, תה, תבלינים, וחומרים מזינים אחרים הנלחמים בהזדקנות!

אני גם אגלה לך  עשרות טריקים ערמומיים אחרים כדי למנוע את הזדקנות העור, איברים, שרירים, מפרקים, ועוד!זה סוף סוף כאן! אנחנו כל כך שמחים על שחרורו של המדריך למזונות טבעיים - אנטי אייג'ינג, המותג חדש שלנו!

 

אני צריך ממך רק 2 דקות, כי זה מה שנדרש בכדי לקרוא את הדף הזה ולגלות את הדרכים המרגשות (ופשוטות) עם המזונות שיכולים להחזיר את מחוגי הזמן אחורה ולגרום לך להראות ולהרגיש כאילו הגוף שלך צעיר בעשר שנים! (כמו כן, חשוב לקרוא עד סוף הדף , משום שיש לי הפתעה מיוחדת שתשמח אותך)


     

      101 מזונות עילאיים

      שנלחמים  בהזדקנות

תופעות לוואי מטבוליות מרגשות :

כמו כן אני חושף בפנייך כיצד מזונות אנטי אייג'ינג אלה.. 

מגבירים באופן טבעי את קצב חילוף החומרים שלך, מגדילים את קצב שריפת השומןגורמים לבטן שלך להיות שטוחה יותר, מורידים את היקף המותניים שלך והופכים את הרגליים והידיים שלך מרפויות  לרזות וסקסיות!


תופעות לוואי מטבוליות מרגשות:

כמו כן אני חושף בפנייך כיצד מזונות אנטי אייג'ינג אלה...

מגבירים באופן טבעי את קצב חילוף החומרים שלך, מגדילים את קצב שריפת השומן, גורמים לבטן שלך להיות שטוחה יותר, מורידים את היקף המותניים שלך והופכים את הרגליים והידיים שלך מרופיות לרזות וסקסיות!


רבים מהמזונות אנטי אייג'ינג הללו כגון: תה, תבלינים, עשבי התיבול, תוספים סודיים, וחומרים נוספים שאחשוף לך במדריך זה גם יעזרו לך להגביר את קצב חילוף החומרים שלך ולהגדיל את שריפת השומן מהמקומות הכי עיקשים בגוף שלך בגלל כמה פיטוכימיקלים רבי עוצמה וחומרים מזינים אחרים שאגלה לך בפנים! הנה מה שיקרה לך בזכות ההשפעות החזקות שיש לחומרים המזינים שאחשוף בפנייך:


==> שליטה חזקה ברמות הסוכר בדם

==> הפחתה של דלקות מסוכנות בגוף שלך

==> איזון ההורמונים שלך

==> הגברת קצב חילוף החומרים 

==> שריפת השומן הופכת לקלה ומהירה מתמיד

==> אנרגיה טבעית מוגברת

==> גמילה טבעית - שמוחקת שנים של הרעלה עצמית

אז לא רק שיהיה לך גוף צעיר יותר ואנרגטי עם בריאות משופרת, עור בריא וסקסי, פחות סיכון לחלות בסרטן ומחלות ניווניות אחרות, אלא גם סוף סוף תהיה לך האפשרות ליהנות מגוף חטוב וסקסי!

איך המדריך הזה מאט את ההזדקנות שלך, עד למצב  של זחילה וגורם לך לגוף שמרגיש ונראה ב- 10 שנים  יותר צעיר?  

הנה רק טעימה קטנה של כמה טריקים לאנטי אייג'ינג ,רבי עוצמה שאחשוף בפנייך בתוך המדריך החדש הזה, לשיפור הנעורים שלך:

 אני חושף לראשונה 52 טריקים ערמומיים שמנטרל את 3 התהליכים המזיקים  ביותר אשר תורמים להזדקנות הגוף בקצב מהיר ... glycation , חמצון,ודלקתיות.

ייתכן שכבר שמעת  מהמאמרים הקודמים שלי כי נטילת קינמון או מיץ לימון לפני הארוחה יכולה לשלוט באופן דרמטי ברמות הסוכר בדם שלך, ורמת סוכר נמוכה  יותר  בדם  פירושה  היווצרות פחותה של תהליכי הזדקנות, תיאבון ותשוקה למתוקים,  היא גם תורמת לאובדן השומן.

אני גם אראה לך לפחות 15 סוגים של עשבי תיבול חזקים, תבלינים וחומרים מזינים, כי הם אלה שאחראים על רמות הסוכר בדם שלך (הם גם מסייעים במלחמה בסוכרת בסוכרת!)

אכילה גבוהה של שומן טראנס יכולה  לפגוע בקרום התא שלך ... אבל צריכה של  שומנים בריאים  יכולה לעזור לך לתהליך ההפוך. אראה לך 11 מקורות בריאים (וטעימים) של שומן שמאזנים באופן מהר את ההורמונים שלך ומספקים הגנה לקרומי התאים שלך.

כיצד לצרוך 5 מזונות "משמינים" שהם גם טעימים, בכדי להגן על העור שלך ולתת לו מראה צעיר יותר. ואני ממש אפתיע אותך ואגלה לך כמה מקורות שומן רווים שיכולים להיות מועילים למלחמה שלנו נגד ההזדקנות.

80% מאנשים סובלים ממחסור במינרל חיוני הדרוש למטבוליזם של הפחמימות ...זאת אחת הסיבות ,אגב, שאנשים לא מצליחים להוריד את הבטן..מה איתך?

רכיב צמחי יוצא דופן שרוב האנשים מעולם לא שמעו עליו,הוא לא רק נוגד חמצון עוצמתי, אלא גם עוזר לך לשמור על רמת סוכר נמוכה יותר בדם  והיווצרות מופחתת של חומצות שומן,  ובכך שומר על גוף אנרגטי וצעיר.

חשיפה: הוויטמין החשוב ביותר  שמסייע במניעת הזדקנות מואצת. למעשה, מחקר אחד בבריטניה מצא שרמות נורמליות (רוב האנשים בחוסר) של ויטמין זה יכול להיות לך שווה ערך להרגשה ומראה צעיר יותר ב-5 שנים!

יש לך אהבה לארטישוק בגריל או מאודה? חדשות טובות ... אני אגלה לך למה זה עוזר למנוע את תהליכי ההזדקנות שמתרחשים בגוף שלך, ממש עכשיו!

אגלה לך כיצד באמצעות שיטת בישול ספציפית , אפשר להפחית מהגיל האמיתי שלך וליצור מראה הרבה יותר צעיר,  אף אחד כמעט ולא מכיר את שיטת הבישול הזאת!

סכנה: יש  3 תוספים מרושעים שככל הנראה נמצאים אצלך במטבח, (מאיצים את תהליכי ההזדקנות שמתווספיםלרוב המזונות לרבים מהמזונות הארוזים שאנו קונים  בסופר.  אגלה לך איך אפשר להימנע מהם, ובכל זאת לאכול טעים!

אני אגלה לך אילו משקאות גורמים לתהליכי ההזדקנות בגוף שלך פי 10 מהנורמה, ואתן לך משקאות אלטרנטיבים וטעימים שלמעשה נלחמים בהזדקנות!  

   ועוד כל כך הרבה יותר . . .

תיארת לעצמך פעם..איך זה יהיה להתעורר מחר,להסתכל על עצמך במראה ולראות את ההשתקפות שלך,מלפני 5, 10 ואפילו 15 שנים, כשהגוף והנפש שלך היו צעירים ויפים יותר?..  

...דמיינת לעצמך פעם, איזה הרגשה מדהימה זאת כשהמפרקים שלך מפסיקים לכאוב, רמות האנרגיה שלך מרקיעות לשמיים ואין לך שום בעיה להירדם וליהנות משינה עמוקה במשך כל הלילה?...  

החדשות הטובות הן שאפשר להחזיר את מחוגי הזמן אחורה  , כך שיתאפשר לך ליהנות מגוף צעיר,מפוסל,אנרגטי וסקסי יותר..וזה בעצם די פשוט.. 

... כל מה שאני מבקש ממך זה לעקוב אחר סודות תזונה פשוטים, קלים, ומוכחים מדעית.                 

 

 אנחנו גם חולק איתך..

13 תבלינים ייחודיים המגנים על גוף שךף מפני הזדקנות ברמה התאית ...  ואין לי ספק בכלל  שלפחות חצי מהם לא נמצאים אצלך במטבח..ואני לא  מדבר בכלל על השימוש בהם. שלושה מהתבלינים הייחודיים האלה "מומחים" בהפחתת לחץ הדם באופן טבעי.  ולפחות ארבעה מהתבלינים  האלה משפיעים בצורה דרמטית על  קצב חילוף החומרים שלך. אני גם מלמד אותך על "הסופר תבלין" האהוב עליי, הוא למעשה משפר את תפקוד המוח שלנו!

חומצת אמינו ייחודית שממש "תוקפות" את תהליכי ההזדקנות בגוף שלך, הן ממש יוצרות מתקפה מטורפת על התהליכים הכי משפיעים על קצב ההזדקנות, זה פשוט מטורף!

רכיב מזין חזק מאוד שנמצא בדגים מסוימים, שלמעשה נכנס לתאי העור שלך על מנת  לסייע במניעת נזק UV . רכיב זה ממש מגן על העור שלך מפני נזקים,הן מבפנים והן מבחוץ. (רמז: זה לא נמצא בשמן דגים).

יש סוגים מאוד מסוימים של בשר שמאיץ את תהליכי ההזדקנות, בעוד שסוגים אחרים של בשר ממש נלחמים בהזדקנות ... אני אלמד אותך בדיוק איך לבחור את הבשר הנכון ואיך להכין את הבשר כדי להפוך כל מנה להרבה,הרבה יותר בריאה!

עלים ספציפים(לא מה שכולם מספרים) מאוד חשובים למניעת ההזדקנות, כנראה הם לא נמצאים בכלל במטבח שלך, הם מגנים על האיברים שלך,  העור והמפרקים. והכי חשוב..הם מגנים על גוף שלך מהזדקנות.

פירות *מאוד* מפתיעים שאני בטוח שהם לא נמצאים במטבח שלך (טעימים  מאוד, דרך אגב) ,מחקרים מראים שאותם הפירות עוזרים להילחם בדלקות  במפרקים שלך ... אם מעניין אותך לשמור על  בריאות המפרקים ובא לך לשמור על פעילים גם כשהשנים עוברות.. הפירות האלה חייבים להיות  ברפרטואר השבועי שלך!

כיצד יש פטריות מסויימות שמכילות חומרים מזינים וייחודיים שיכולים לעזור לגוף שלך להישאר צעיר ואנרגטי, ולמנוע מחלות?

איך "הקולגן" שומר על הגוף שלך צעיר וסקסי ומונע הזדקנות, ואיך השימוש בזה יכול לגרום לך ליצור גוף צעיר יותר ב5-10 שנים, אני אראה לך את כל זה בפנים, זה פשוט מדהים!  

כיצד להשתמש במרקים טעימים כדי לעזור להגן על המפרקים שלך ולשמור על עור צעיר (צריך להיזהר: 95% מרוב סוגי המרקים שקונים בחנויות הם נוראיים בשבילך)   13 מזונות עשירים בויטמין C המסייעים לשקם את הקולגן שלך.

אני אגלה לך  6 מאכלים טעימים שעוזרים בצורה דרסטית בריפוי של כל נזק שנגרם למערכת העיכול שלך לאורך השנים (ואני בטוח שבמקרה הטוב, רק מאכל 1 מתוך 6 המאכלים הללו נמצאים אצלך במטבח כרגע)   ןעוד עשרות טריקים של  אנטי אייג'ינג בכדי להאט את תהליך ההזדקנות המואץ שמתרחש ממש עכשיו בגוף שלך, עד למצב של זחילה. התחלת כבר לדמיין איזה כיף זה להיות בתוך גוף שנראה 10 שנים צעיר יותר מגילו האמיתי?

  ועוד כל כך הרבה יותר . . . 

אני עומד לחשוף לך איך להשתמש ב"מזון זבל" וטעים כמו
 
שוקולדמלוחים ואלכוהול..ואיך הם בעצם ..  

 

יכולים לעזור למפרקים שלך, להרוג את לחץ הדם שלך, לשלוט ברמת הסוכר בדם שלך,  ו"לאתחל מחדש "את קצב חילוף החומרים שלך

 

 כולם מבוססים על עצות כמו ...

רתימת העצמה המוכחת והמדעית של יין אדום בכדי להאט את תהליכי ההזדקנות. הטכניקה הזאת יוצרת לך מתח נפשי נמוך , ומצב רוח רגוע וכיפי... וכל זה בגלל נוגד חמצון חזק מאוד,אחד ויחיד,  שהורס את הרדיקלים החופשי שנודדים בגוף שלך. פשוט לשתות וליהנות ממשקה האנטי אייג'ינג זה!

איך לגרום לעור שלך להיראות צעיר יותר עם שילוב מושלם של שוקולד וסוכר (זה גם עוזר להילחם  בדלקות ולהפוך נזקי עור, הכל בזכות הרשימה של נוגדי החמצון שנמצאים בשילובים בין המאכלים הטעימים האלה).

אגלה לך בדיוק מה לאכול לפני השינה. יש המון אנשים שמחזיקים את עצמם ולא אוכלים, וסובלים - זה בסדר גמור לאכול מאוחר בלילה, רק צריך לדעת מה לאכול (אני אתן לך רמז: 3 מרשימת המאכלים הללו, הם קינוחים!)

טריק 1 טעים שהופך את הקפה היומי שלך  לסם אנטי אייג'ינג מטורף , שמוריד את רמת הסוכר בדם ונלחם בסוכרת, באופן טבעי לגמרי. שתיית הקפה הזה, בדרך הספציפית הזאת  יכול להפוך להיות אחד מההרגלים הכי בריאים שלך ביומיום.

אני חושף את האמת על חמאה (ולמה זה בסדר גמור למרוח אותה על המאכלים האהובים עליך.. ואיך היא נלחמת בהזדקנות ולא גורמת לך לעלות במשקל!)

אני לא רוצה שאף אחד יוותר על לחם ! אני עומד לחלוק איתך 2 סוגים טעימים ובריאים של לחם שלא מחבלים בבריאות הגוף שלך.

מה אסור בשום אופן לאכול בארוחת הבוקר ... ו9 אלטרנטיבות מעוררות תיאבון במקום!  
וכל כך הרבה יותר . . .

אם ד"ר אומר.. ד"ר יודע?!

אני נותן לך את ההזדמנות לנסות את המוצר קודם,  ורק אחרי זה להחליט אם לרכוש או לא!

במידה ולא אהבת את התכנים פורצי הדרך הללו, אני נותן לך אחריות מלאה של 30 יום,  אם לא אהבת, לא שילמת! כך שלמעשה אני נותן לך קודם כל להתנסות בכל הטריקים רבי העוצמה  האלה של אנטי אייג'ינג כאלה שגורמים לגוף שלך להיראות צעיר יותר ב-10 שנים ... ולהתחיל להפוך את הגוף שלך לגרסא  צעירה יותר של עצמך.

אם בכל עת במשך 4 השבועות החלטת שלא  הפכת לבן אדם חדש, עם אנרגיה מטורפת, פחות כאבים במפרקים שלך ועוד.. אני רק מבקש ממך לשלוח לי מייל ופשוטלבקש את כספך בחזרה, אני אחזיר לך אותו במידית, ללא שאלות ופרצופים , כל שקל ושקל! 
בונוסים מיוחדים שיישלחו אלייך אחרי ההצטרפות שלך 

ווידאו אקסקלוסיבי - וידאו שמסביר איך להגיע מגוף רגיל, לגוף של דוגמנית שלב אחר שלב.אחרי כל תהליך, הגענו לגוף יפה לכל הדעות - אך משם להגיע לרמה הבאה, זה קשה,  הכנתי ווידאו אחד, קצר ומזוקק מכל "המסביב" שמסביר,שלב אחר שלב איך אפשר  להגיע לגוף של דוגמנית בעזרת טכניקות שימשכו כל אדם מהסביבה שלך לשאול,איך עשית את זה כל כך מהר? זה הרבה יותר קל ממה שחושבים, ולא לא צריך לסבול ולהתענות בדיאטות הזויות ו/או לצרוך כדורים שפוגעים בגוף שלך. 

=> שווי הבונוס - 97 ש"ח

 

חבילת 3 וובינרים -  שחושפים את הטכניקות והסודות הכי גדולים לשריפת שומן בטן. הוובינרים חושפים, כל אחד בדרך שלו, איך אפשר ליצור בטן שטוחה ללא דיאטה. הכל מבוסס על מאות הלקוחות שלי שעשו את זה וממשיכים לעשות, מה שאני מבקש ממך זה רק לעשות העתק הדבק של הטכניקות הללו, והתוצאות יגיעו גם אלייך!

=> שווי הבונוס - 291 ש"ח

 

בונוס מיוחד - 3 תפריטים יחודיים שגרמו ל3 לקוחות שלי לרזות יותר מ- 15 ק"ג, כל אחד מהם! הבונוס מיועד ל20 הראשונים (בדרך כלל רוכשים כמה מאות..ממליץ להזדרז). אני ממש מכניס אותך למאחורי הקלעים של התהליכים הכי מצליחים בישראל, פשוט לראות,לקחת ולהצליח, אין יותר קל מזה.

=> שווי הבונוס 147 ש"ח

סך כל הבונוסים :  535 ש"ח! 

 

 

101 מזונות העל שנלחמים באנטי אייג'ינג 


 הנחת קדם מכירה של 50%!נעלמת בעוד...

(על החבילה הכוללת) 

שעות:
דקות:
שניות:


אחרי שעשית החלטה משנת חיים והחלטת להשקיע  בעותק שלך "
101 מזונות עלית שנלחמים בהזדקנות הגוף"  ..זה מה שיקרה לך :

 

- להחזיר את הזמן אחורה, בקלילות ומהירות לגוף צעיר ואנרגטי לפחות ב10 -5 שנים, כל זה ע"י שינויים קלים בתזונה שלך.בעיות הזקנה המאוצת ידועות היום למדע, וזה הכל מתחיל בתזונה שלך.

- התעוררות אנרגטית מתמיד, בכל בוקר . לא עוד יום "צולע" ו.."רק שיגמר כבר", בגלל שלא ישנת בלילה, בינינו,לא נמאס לך מזה?

- אני אגלה לך איך מזונות "רעים" יכולים לתרום למראה סקסי יותר של הגוף שלך, ולהפחתת כאבי המפרקים שלך, מזונות כמו שוקולד,יין ואפילו חמאה..רק צריך לדעת איך לעשות את זה!

- שמירה מקסימלית על המוח והזיכרון שלך, שיפור מערכת העיכול, תנועתיות מלאה וללא כאבים ורמות אנרגיה בשמיים! 

- גילוי של 15 טריקים ערמומיים ששומרים על רמות הסוכר בדם שלך(ונלחמים במחלות קשות). הטריקים התזונתיים הללו גם נלחמים בתהליכים מואצים של הזדקנות הגוף.

וכל כך הרבה יותר..

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.