.

 

 

ג'ניה רומסקי

הם לא רוצים שתדעי...
שכל אחת יכולה להיגמל מהחשק לסוכרים מבלי ללכת למכוני גמילה ולהתענות שבועות בבית - כל זה בעזרת תוכנית הגמילה מסוכרים שאפילו
נרקומנית סוכר תצליח לעשות


אני ג'ניה רומסקי, והמטרה שלי היא לגרום ל-10,000 נשים לאהוב את הגוף שלהן... אני רוצה להספיק להגיע למטרה הזאת עד שנת 2020, ויודעת מה? אם את תביני את הדבר האחד שאני עומד להגיד לך... ותיישמי בעזרת הכלים בהמשך, את תעזרי לי להגיע למטרה הזאת, ותעזרי לעצמך סוף סוף להפסיק להיות במעגל הדיאטות האכזרי הזה, מספיק הוגן? 


ידעת ש- 91% מהנשים שמצליחות להיגמל מסוכר גם משיגות את המראה שלהן? 

אגב, זה ממש לא אומר להפסיק לאכול פחמימות.

או להפסיק לאכול מזון טעים.

זה ממש לא אומר להימנע מכל המאכלים שאת אוכלת עכשיו.


אבל כן, ברגע שהצלחת להגמל מסוכר - ניצחת.


והאמת?

זה הרבה יותר קל ממה שנדמה לך.

יש תוכנית ברורה ופשוטה ליישום, שלב אחר שלב שהופכת

אותך לקלילה.

 

תאמיני או לא...

(1) אם בעזרת זה ב- 7 הימים
הראשונים לא הורדת את
החשק שלך לזלול פחמימות
בלילה ב- 50% ?

(2) וב- 14 ימים הבאים לא לפחות 10%
מהשומנים הכי עיקשים בגוף שלך...

(3) אז את תקבלי אבחון והכוונה
אישיים בשווי של 1,490 ש"ח בתור
מתנה - לגמרי בחינם.

(4) מה שאומר שאם תוך 14 יום
את לא מורידה את החשק
שלך  כמעט לחלוטין לזלול
פחמימות בלילה, מרגישה קלילה
יותר, וההיקפים יורדים מהמקומות
שאת הכי רוצה. . . 

אני מעביר לחשבון הבנק
שלך 100 שקלים + נותן לך
הכוונה ע"י מקצועני ההרזיה
שלנו

נשמע מספיק הוגן?
הנה מה שעוד תקבלי בתוכנית:

 

 
 

איך להביס בקלות את החשק שלך לפחמימות (בעיקר בערב), ועדיין ליהנות מאוכל טעים ומשמין 

את לא מצליחה לרזות ליותר מ- 4 שבועות? זו הסיבה (וממש אחריה גם הפיתרון
הייחודי, רק לנשים לנשים)

עשית מעל ל- 2 דיאטות בחיים שלך? ופתאום הכל מרגיש לך יותר 'איטי וקשה'? יש לזה הסבר מדעי. במצב הזה יהיה לך מאוד קשה לרזות גם אם תרעיבי את עצמך - תאכלי את סוגי החלבון האלה
ולעולם לא תצטרכי להרעיב את עצמך שוב - והפעם גם תצליחי לרזות מבלי דיאטות רעב שהגוף
שלך  שונא אותך בגללן

 

 

הנה סיפור קצר:

חזרת הביתה, אחרי יום עבודה ארוך ואולי קצת מתיש, ואז זה קרה, מצאת את עצמך שוכבת על הספה עם רגשות אשם קשים. שוב פעם לא הפסקת לאכול את הפחמימות והסוכרים הארורים האלה, שוב פעם כשלת בהתמודדות איתם, שוב פעם קמת פעם אחר פעם למקרר על מנת להוציא עוד פחמימה משמינה, בעודך אומרת לעצמך בראש שמותר לך בגלל שאת עייפה רעבה, ולא אכלת רוב היום. 

 

למרות שבמשך רוב השבוע, התזונה שלך, המראה שלך, ההרגשה שלך כשאת מסתכלת במראה היא בראש סדר העדיפויות, בשעות הערב הקשות, את ממש שוכחת מהכל, אולי אין לך מושג בכלל למה... אולי את כן יודעת ובכל זאת לא מצליחה לשנות את זה, אבל את ממש שוכחת מהכל ופשוט לא מצליחה לעצור את עצמך מלאכול את הסוכרים והפחמימות המשמינות האלה . 

 

אבל זו ממש לא אשמתך!

כשהייתי בחובות של לא מעט כספים ידעתי שזו אשמתי, ותמיד הלכתי עם רגשות אשם כבדים. לא ידעתי מה לעשות. אבל אז הכרתי אדם שהראה לי שזו ממש לא אשמתי, לא היה מי שילמד אותי, אף אחד בבצפר לא דיבר איתי על כסף, ההורים שלי הם אנשים פשוטים שאין להם הרבה ידע בעיניינים פיננסים.  רק אם מישהו היה מלמד אותי את זה, לא הייתי לחשב כל שקל שהוצאתי על לחם באותה התקופה. גם כשהפכתי לאדם שמנמן - למה אף אחד לא דיבר איתי על זה בבצפר, בתיכון, באוניברסיטה? למה על מתמטיקה כן, על היסטוריה כן, על אזרחות כן, ועל הבריאות שלי ואיכות חיי לא?


את יודעת מה המומחים וחוקרי התזונה מהמובילים בעולם אומרים?

שאחת הסיבות העיקריות להשמנה היום היא אכילה מאוחרת, ולא בגלל שהקלוריות שאנחנו אוכלים בערב משמינות יותר, אלה בגלל החוסר יכולת שלנו לשלוט ולהתמודד עם כל הסוכרים והפחמימות שנכנסים לגוף שלנו.

השילוב הזה של עייפות + רעב יוצר מצב הרסני.

אז עשיתי מחקר ענק, וגיליתי שיטה מאוד פשוטה שעזרה לאלפי מהלקוחות שלי לשרוף שומן בקצב מטורף, וזה היה רק כי הם הצליחו להתמודד עם התקפי הבולמוס האלה שהיו להם קודם, ללא שום קשר לפעילות גופנית.

 

גם לי זה נשמע הזוי אבל זה סיפור אמיתי:

אחת מהלקוחות שלי רזתה ורזתה
עד שפשוט התחננה ממני לגרום לגוף
שלה להפסיק לרזות - זה הספיק לה

 

היה לה עודף משקל של 47 ק"ג, והיא לא ידעה מה לעשות עם זה כשהגיעה אליי, אילנית הייתה מאוד מיואשת מכל הדיאטות והאימונים הקשים שעברה ללא תוצאות משמעותיות.

ואמרתי לה - "אל תאמיני לי שאת יכולה להעיף את כל השומן העודף הזה מהר מאוד רק בעזרת שיטה אחת מאוד קלה שתוכלי לבצע אותה כבר מהשנייה שאת יוצאת מכאן - פשוט תעשי אותה במשך שבוע ותחזרי אליי עם התוצאות".

אחרי כמה חודשים, נכנסה אליי בחורה יפה, עם הראש מורם, עם ביטחון בשמיים כאילו היא איזו אשת עסקים מובילה בעולם ואמרה לי - זה עבד אבל אני צריכה שתעזור לי להפסיק.

שאלתי אותה מה עבד?

ופתאום נהייתי לבן.

זאת הייתה אילנית.

לא זיהיתי אותה.

היא הגיעה אליי וממש התחננה שאגרום לגוף שלה להפסיק לשרוף שומן, "כולם אומרים לי שרזיתי יותר מדי" היא אמרה לי, זה הספיק לה.

באותה הרגע אמרתי לה להוריד שילובים מסויימים של מאכלים שביקשתי ממנה לאכול, להחליף כמה דברים - כי השיטה הזאת לא תפסיק לשרוף שומן עד שלא מתאימים חלקים מסויימים למצב החדש.

 

ועכשיו תורך.

את חייבת להבטיח לי שתזהרי עם המדריך החדש הזה

רגע של אמת, אני די מפחד... שהוא יגיע לידיים הלא נכונות, לאיזו ילדה בגיל הטיפשעשרה שתשתמש בו לרעה ולא תדע מתי להפסיק או לאישה שהיא כבר רזה מדי.

במידה ואת ילדה . . .

ו/או אישה רזה . . .

המדריך הזה הוא לא בשבילך ואני לא רוצה שתצטרפי לקומץ האנשים בעולם שיודעים את מה שאני מגלה במדריך הזה.

זה חשוב לי.

אל תתפסי מקום יקר של מישהי שבאמת צריכה את זה.

בבקשה ממך - בעולם של היום קל מאוד להשפיע על ילדות קטנות תעזרי לי שהמדריך הזה לא יגיע אליהן, אנחנו לא רוצים שילדה קטנה, לא משנה כמה היא שוקלת תתחיל להשתמש במידע הזה. אז אחרי שאת מצטרפת למעט האנשים שכבר מכירים את הדברים שיש במדריך הזה, בבקשה בבקשה... אל תעבירי את זה לאף אחד.

אחרי שתקראי את המדריך הסודי הזה את תוכלי לאכול מזונות משמינים וטעימים, כמובן שאני לא מדבר על אכילה כל יום כל היום של ג'אנק פוד, אבל את תוכלי לזלול מזונות טעימים מבלי רגשות אשם... מהסיבה הפשוטה שתגלי איך להתמודד עם בולמוסים בשעות הקשות.


הנה חלק מהדברים שתגלי בתוכנית המיוחדת שלך:

 

10 סוגי חלבון מהיעילים שיש לשריפת השומן וליצירת שובע בין רגע

10 סוגי פחמימה בעלות אינדקס גליקמי נמוך ומותאים להרזיה

הסבר שלב אחר שלב, אילו כמויות חלבון יש לאכול בהתאם למבנה גופך
על מנת לשרוף שומן

עם אילו מאכלים ניתן לשלב פחמימות על מנת שלא נרגיש רעב, ונוכל
ליהנות מאוכל טעים ומשמין ועדיין לרזות

בונוס מיוחד : 3 תפריטים של 3 הלקוחות הכי מצליחים שלי שרזו 
ביחד מעל ל60 ק"ג, את מקבלת את התפריטים המדוייקים שלהם.
שווי הבונוס 97 ש"ח (כמובן שאת מקבלת את זה בחינם לגמרי)

רשימת קניות חכמה לסופר: רשימת קניות עם המוצרים הכי טעים
ומרזים, כאלה שאחראיים על העלאת קצב חילוף החומרים שלך
על בסיס קבוע (לא משנה עד כמה הרסת אותו עד עכשיו)


את גם מקבלת בתוך חבילת ההתנסות שלך... את התוכנית המלאה:

רק 3 תנועות לגוף מושלם

תראי, האימונים הרגילים בחדרי הכושר, עם המאמן האישי, הריצות, ההליכונים - אלה אימונים טובים... אבל בסופו של דבר, אחרי ניסיון של קרוב ל- 10 שנים אני יכול להגיד לך בוודאות, מעטות הנשים שמצליחות להתמיד בהם, 
יש להם גם חיסרון אחד רציני, הם נמשכים המון זמן, ולרוב לא ממוקדים לשריפת השומן.


תוכנית האימון המלאה שלי - רק 3 תנועות ביום ממוקדת לשריפת השומן במקומות הכי עיקשים שיש.

היא לא תקח לך יותר מ- 10 דקות לאימון.

היא מתאימה לכל רמת מתאמן.

אין צורך בציוד.

ואין צורך לצאת מהמזגן.

התוצאות?

את תרגישי בהבדל כבר אחרי 7 ימים.

יותר מזה . . . 

 

 


עכשיו תקשיבי, למען ההגינות - את לא תהיי דוגמנית אחרי 7 ימים, אם זו הציפייה שלך... אז בינינו? את חייה בללה לנד. אבל אם את כן מחפשת להתחזק, להרגיש יותר קלילה, להתעורר עם אנרגיה כבר אחרי 7 ימים, אלה תוצאות לגמרי ריאליות.

העלות המקורית של התוכנית החדשה והמועדכנת ( 2016 ספטמבר) היא 997 שקלים, אבל שימי לב זה...

את מקבלת אותה בתוך חבילת ההתנסות למשך 7 ימים ב- 10 שקלים בלבד.

החלטת להמשיך?

את תשלמי רק 490 ש"ח ותקבלי את כל תוכנית התזונה והאימונים המלאה.

 

חשוב לקרוא את התנאי תשלום בתיבה האדומה שלמעלה/למטה  לפני שאת מצטרפת - אין שם אותיות קטנות או משהו, אבל יכול להיות שפשוט רפרפת על הדף ולא קראת הכל (וזה בסדר) אבל בשביל שלא תופתעי,
חשוב לי שתקדישי עוד 30 שניות ותקראי את תנאי התשלם ותאשרי את זה .
(זה נמצא ממש למעלה בתיבה האדומה)


האחריות הפסיכית שלי - חשוב לקרוא לפני שאת מצטרפת

 

קחי את המוצר לשבוע התנסות, במידה וחשבת שהוא לא תרם לך, פשוט תשלחי לי מייל ואחזיר לך את כל ה- 10 שקלים שלך באהבה רבה, ולא אחייב אותך על המשך התוכנית.

במידה והחלטת שהוא בשבילך? את תשלמי 10 שקלים בשבוע ההתנסות... ולאחר מכן רק עוד 480 שקלים, תשלום חד פעמי, על כל התוכנית המלאה שתשאר אצלך לכל החיים.

אני לא מזלזל באף שקל, ואני חושב שהזמן שלך יקר, אז במידה וחשבת שהתוכנית הזאת לא עזרה לך, רק תשלחי לי מייל, אחזיר את כספך, אודה לך על הניסיון ונשאר חברים - אם החלטת שזה לא בשבילך, זה בסדר, את תקבלי החזר כספי ולא תחוייבי על שאר התוכנית, כמובן כל זה במידה והמייל יהיה במגבלת זמן האחריות, ב- 7 ימי ההתנסות של התוכנית את זכאית לשלוח את מייל הביטול, אחרי ה- 7 ימים לא יהיה ניתן לבטל/לזכות אותך מכיוון שאז תקבלי גישה אוטומטית לבונוסים והטבות נוספות.

אני מעביר לך כסף ישירות לחשבון הבנק. יותר מזה - אם לא הרגשת שהבגדים שלך יושבים עליך יותר טוב, את מתמודדת עם הפחמימות בשעות הקשות במהלך היום, ואין לך יותר תשוקה בלתי נשלטת לסוכרים...

אני גם אחזיר לך את הכסף שלך ואוסיף אפס! - לגמרי ככה! אני אעביר לחשבון הבנק שלך פי 100 שקלים רק כי ניסית את התוכנית - כן, זה פי 10 מההשקעה שלך.

תקראי לזה שחצן... תקראי לזה "בטוח בתכנים שלו"... 
אבל מאוד פשוט - נסי את התוכנית במשך שבוע שלם, ואם תחליטי בכל רגע נתון שזה היה בזבוז זמן בשבילך, פשוט שלחי מייל ואעביר לך 100 שקלים לחשבון הבנק שלך.

שאלות נפוצות:

 

אתה מבטיח לי תוצאות ?

הלוואי והייתי יכול להגיד לך כן, והלוואי והייתי יכול להגיד לך שזה תלוי רק בי, אבל זה לא, במידה ואת לא מתכוונת ליישם את מה שאני מעביר בדו"ח הסודי הזה, אין טעם שאפילו תחשבי על לרכוש אותו למרות המחיר המצחיק. חבל על הזמן שלך.

איך את כל כך בטוח בתוכנית הזאת?
כל הידע שלי בתחום של מניעת התקפי אוכל, או בשפה שלנו... בולמוסים הכנסתי לתוך קובץ 1, מלא בערך ונטול תיאוריה. כל מילה שם נרשמה לאחר שנים של ניסיון קשה, וקשה יותר. הייתי שם, ומאז שמצאתי את השיטות להתמודדות הזאת, הצלחתי להעביר את זה הלאה, וזה עובד בכל פעם מחדש.

 

עד מתי המבצע הזה תקף?
האמת, מכל הלב... אני לא יודע. כמו שאמרתי קודם, אני לא רוצה שזה יגיע ליותר מדי אנשים מהסיבה שככל שהמספר יעלה, הסיכוי שהספר האלקטרוני ישכב ויעלה אבק (אלקטרוני) גבוה יותר, זה יוזיל את הערך שיש שם. יש סיכוי גבוהה שפשוט כשאראה שאגיע למספר מסויים של אנשים, שאני לא מוכן שהספר הזה יעבור אותו אני פשוט אעלה את המחיר למחיר המקורי שלו.

 

 

שאלות נוספות? ניתן לפנות אליי באימייל:

romskfit1@gmail.com 

 

(C) כל הזכויות שמורות לג'ניה רומסקי 2016

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.